Cenne wspomnienia ze ślubu kuzyna

Wachlarz usług fotograficznych jaki wykonują studia fotograficzne jest współcześnie ogromnie szeroki. Zacząwszy od zdjęć wykonywanych kobietom ciężarnym, poprzez zdjęcia noworodków, chrzest, fotografie rodzinne, komunijne, i z wszelakich innych świąt rodzinnych. Chcę jednak w tym miejscu skupić się szczegółowo na fotografiach wykonywanych przy okazji tak ważnej uroczystości jak ślub.

zdjęcie pary młodej

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Sama czas jakiś temu miałam możność być na ślubie mej kuzynki i śledzić proces aranżowania zdjęć ślubnych przez fotografa (tam miał miejsce ślub). Muszę przyznać że najęty fotograf Ravami okazał się fachowcem! Na początek zasugerował młodym tzw. sesję dla narzeczonych (zupełna dla mnie nowość!) podczas której mieli szansę zapoznać się z fotografem, opowiedzieć mu o swoich pomysłach, wysłuchać jego wskazówek, nieco oswoić się z obiektywem aparatu oraz rozpoznać możliwości wytypowanego speca od fotografii. Zdjęcia z tej sesji wykorzystano przy projektowaniu kartek z podziękowaniami dla gości. Plenerowe sesje komunijne są także ciekawe.

komunia

Autor: Shauna Hawkins
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy nastąpił wyczekiwany dzień zaślubin Pan fotograf towarzyszył państwu młodym już w trakcie przygotowań do obrzędów, z czego później powstał świetny fotoreportaż. Muszę przyznać że podczas samego ślubu wspomniany pan fotograf wykonywał bardzo dyskretnie, z dużą kulturą, używał specjalistycznych obiektywów do wykonywania zdjęć z dużych odległości by nie zakłócić uroczystości. Mimo dużej odległości zdjęcia okazały się być doskonałej jakości. Podobnie perfekcyjne okazały się fotografie z wesela. Pan fotografik zrobił całą masę fotografii do wyboru, które młodzi otrzymali w bardzo atrakcyjnej formie tzw. foto książki a także bezsprzecznie w postaci elektronicznej. Nadzwyczaj byli młodzi usatysfakcjonowani z pracy fotografa i ze zdjęć ślubnych, najbardziej chyba z tych plenerowych. Obydwoje uwielbiają góry, tak więc na sesję w plenerze zabrali swojego fotografika w Tatry. Przepięknie wyszli na tle górskich widoków a pan fotograf dzielnie im towarzyszył.

Teraz umawiają się na sesję ciążową bowiem kuzynka jest obecnie w trzecim trymestrze ciąży. Tak więc dobrze jest poświęcić nieco czasu aby wyszukać zdolnego fotografika albowiem z usług jego możemy jeszcze nie raz skorzystać.