Czy opłaca się sprawić sobie galaxy tab 3 10 1 wifi 16gb w tradycyjnym sklepie komputerowym w Warszawie?

W naszych czasach zwykle wybieranym miejscem, w którym można robić rozmaitego typu zakupy, stał się internet – to właśnie tam większość towarów przeważnie ma najniższe ceny. Należy jednak pamiętać o różnych zagrożeniach, jakie mogą napotkać nazbyt prostolinijnych klientów, którzy zwabieni ceną decydują się na zakup np. drogiego elektronicznego sprzętu w podejrzanym sklepie elektronicznym, po czym mogą oni odebrać towar wybrakowany albo mogą zostać zwyczajnie oszukani. Jednym z bardziej interesujących produktów z branży komputerowej może być przykładowo galaxy tab 3 10 1 wifi 16gb, którego koszty są dość rozbieżne.

Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Tablet ten to jeden z najnowocześniejszych tabletów, które są sprzedawane na rynku. Przykładowa oferta tutaj w sklepie. W niedużej obudowie zamknięto 10 calowy ekran, który dzięki dobrej rozdzielczości umożliwia uzyskanie niezwykle wyrazistego obrazu, doskonałego np. do oglądania clipów w wysokiej rozdzielczości. Sam ekran jest jedną z licznych zalet, które rozstrzygają o walorach przywoływanego sprzętu – poza tym warto zauważyć, że silny procesor (dwurdzeniowy Intel Atom 1.6) i sporo pamięci RAM (1 gb)

i-sklep

powoduje, że Samsung nie ma jakichkolwiek trudności z przeglądaniem internetu czy użytkowaniem bardziej wymagających aplikacji. Dzięki dużej pamięci wewnętrznej (16 gb) łatwo zmieścić w tym urządzeniu dużo albumów ze zdjęciami czy muzyką, dodatkowo dzięki łączności wi-fi czy 3G można cieszyć się ciągłym połączeniem z internetem.

Tak nowoczesny i dosyć drogi sprzęt najlepiej zakupić w takim sklepie, gdzie można obejrzeć go na własne oczy i przetestować (bardzo istotna jest także oczywiście oryginalność takiego tabletu) – gdy mieszkamy w stolicy, możemy wpisać w wyszukiwarkę frazę sklep komputerowy Warszawa (przykłady, jakie mogę polecić), po czym wybrać się do najbliższego punktu, by samemu sprawdzić wybrany sprzęt. Doniosłą zaletą zakupów w sklepie stacjonarnym jest lepsza obsługa gwarancyjna i możliwość zdobycia użytecznych wskazówek od specjalistów.

Zanim nabędziemy sprzęt elektroniczny o znacznej wartości, powinniśmy przemyśleć zalety tego rozwiązania, kiedy korzystamy z usług porządnego, niezawodnego i kompetentnego sprzedającego, który proponuje oryginalne towary, mające ważną gwarancję.