laptop na biurku

Czy wdrażać nowoczesne technologie w swoim domu?

Wiele ludzi negatywnie jest nastawionych na wdrażanie dużej ilości technologii w swym mieszkaniu. Przyzwyczajeni do standardu urządzenia jakim jest telewizor oraz telefon w wielu przypadkach źle patrzymy na nowości twierdząc, że jest nam to niepotrzebne. Tymczasem warto mieć świadomość, iż w dobie komputeryzacji warto być na bieżąco z nowymi urządzeniami. W szczególności posiadając dzieci, dla których konieczna może okazać się w przyszłości zdolność obchodzenia się z maszynami oraztechnologią.

myszka do kpmutera
Autor: Yuya Tamai
Źródło: http://www.flickr.com
Dla ludzi,którzy dużą część czasu spędzają w pracy, a wolny czas wolą wykorzystywać na relaks przy telewizji dobrym urządzeniem jest nagrywarka DVD FUNAI BH2-M200. Urządzenie to daje możliwość zarejestrowania ulubionego teleturnieju czy filmu, kiedy to nie mamy czasu by je obejrzeć. Ale to nie wszystko, nagrywarka posiada opcję rejestrowania dwóch programów w jednym momencie, a to wielkie udogodnienie. Nagrywarka odtwarza filmy Blu-ray. W swoim pokoju więc możesz stworzyć własne Kino i w wybranej przez Ciebie chwili wybierać na który film masz ochotę.

myszka i podkładka
Autor: Corey Marshall
Źródło: http://www.flickr.com

Dla młodszych użytkowników (ale nie tylko) interesującym rozwiązaniem kształtującym kreatywność oraz możliwości może być gra Minecraft (CD-Key). Jest to gra kreująca wyobraźnię oraz umiejętności techniczne, przez jej charakterystykę: wszyscy mogą wprawić się w niej w rolę górnika wydobywającego złoża, jakie to w późniejszym czasie przeznacza na tworzenie budowli oraz konstrukcji. Gra może być radością dla dwóch osób w jednym czasie – posiada bowiem funkcję multiplayer (Minecraft).

Aby móc w komfortowy sposób korzystać z opcji dostępnych w naszym komputerze trzeba zakupić niezawodny model myszy (na tej stronie dodatkowe info). Rynek oferuje nam wiele modeli, wiele z nich jednak nie będzie dobrych w każdej sytuacji. Dla zapalonych graczy i grafików komputerowych konieczne będą profesjonalne modele np. mysz A4 Tech XGame X-710BK USB lub mysz A4Tech EVO XGAME LASER X750 Extra Fire. Oba modele posiadają możliwość dopasowania czułości do chęci grającego.