Czym cechują się nowe i niezwykle ciekawe mieszkania na wrocławskim Psim Polu na blokowisku pod nazwą Olimpia Port?

Wrocław to śliczne wielowiekowe miasto, które widnieje w atlasach prawie od początków istnienia kraju polskiego. Kiedyś było określane jako miasto 100 mostów, chociaż przed drugą wojną św. było ich ponad trzysta.

Zabytkowy Rynek, słynne wrocławskie ZOO, Plac Grunwaldzki, czy też śliczne wrocławskie laski to wyłącznie kilka z powodów, dla których należałoby zamieszkać we Wrocławiu.
olimpia port

Autor: Andrew Magill
Źródło: http://www.flickr.com
A w jakim miejscu dobitnie? Najwłaściwiej na nowo oddanym do użytku blokowisku pod nazwą Olimpia Port, jakie usytuowane jest w regionie Swojczycach. To niezwykle atrakcyjna okolica, ponieważ znajduje się tylko parę kilometrów od centrum Wrocławia. Sama inwestycja deweloperska o nazwie Olimpia Port to zrealizowana w drugiej poł. 2016 r. i jest złożona z 13 cztero albo pięcio poziomowych budynków. Te natomiast posiadają dokładnie 352 piękne lokale, z jakich rozlega się śliczny krajobraz na Odrę. Warto też dołączyć, iż wszystkie budowle w kompleksie Olimpia Port posiadają kondygnacje podziemne. W nich także przewidziano miejsca parkingowe dla lokatorów Olimpia Port.

Kompleks Olimpia Port to najlepsze stanowisko do osiedlenia sie ze swoją familią, ponieważ zakupując jedno z proponowanych mieszkań, klient kupuje nie tylko kilka cegieł, lecz niezwykle wygodny punkt w niezwykle dobrej lokalizacji. W okolicy są przedszkola, sklepy i inne punkty użyteczności miejskiej. Nie ma również najmniejszego kłopotu z połączeniami komunikacyjnymi z innymi częściami Wrocławia.

Do Olimpia Port dociera parę głównych linii autobusów miejskich i dwie tramwajowe. Sympatycy uprawiania sportu również znajdą tu miłą niespodziankę – jest to Ślęza. W pobliżu znajduje się również klub kolarski.