Gadżety na komórkę

Sklep internetowy poleca w konkurencyjnych cenach gadżety do komórki. W tym miesiącu w szczególności poleca się gumy na telefon jak i folię na komórkę. Guma na telefon jest idealnie do niego dopasowana. Stworzona została z wysokiej klasy elastycznego poliuretanu. Materiał, z którego stworzony został futerał, posiada specjalną domieszkę, mającą właściwości antybakteryjne, co jest niezwykle istotne w codziennym życiu, gdyż telefon leży w różnych miejscach a później zostaje przykładany do twarzy kilkanaście razy dziennie.

telefony

Autor: Luca Viscardi
Źródło: http://www.flickr.com
Dobra trwałość tegoż tworzywa gwarantuje odpowiednią ochronę telefonu jak i długotrwałe użytkowanie. Guma na telefon jest bardzo wytrzymała na uderzenia, . Futerał tłumi energię uderzenia w czasie upadku. Futerał jest specjalnie wyprofilowany tam gdzie ma przyciski aby można je było obsługiwać, gdy telefon jest w gumie. Guma zapewnia prosty dostęp do wszystkich gniazd, guzików, głośników, kamery, lampy błyskowej bez konieczności zdejmowania futerału. Guma na telefon Chroni telefon przed porysowaniem, ale też przed działaniem warunków atmosferycznych i promieniowaniem UV.

Gumy na telefon posiadają różnorakie kolory oraz grafiki. Ciekawe grafiki powodują, że telefon nie tylko będzie idealnie zabezpieczony, ale będzie również przykuwał wzrok. Futerał ma 12 miesięczną gwarancję. Guma jest wspaniale doczepiona do :komórki, nie jest zbyt luźna, nie spada, a co więcej posiada wystający rant w koło wyświetlacza, który chroni ekran telefonu komórkowego. Eleganckie etui, nie tylko świetnie ochroni telefon, ale także odświeży jego wygląd.Folia na komórkę wykonana jest z poliwęglanu.

Chroni ekran przed porysowaniem, zabrudzeniami, uszkodzeniami oraz uderzeniem. Powłoka zapobiega powstaniu na szkle odcisków palców i smug. Wyświetlacz reaguje tak samo na dotyk jak bez niej. Folia na komórkę idealnie przylega, a po odklejeniu nie pozostawia żadnego śladu. Folia maskuje również już istniejące rysy na ekranie. Folia jest całkowicie przezroczysta – obraz nie modyfikuje ostrości i koloru. Główne zalety folii to: idealna ochrona; bardzo dobra wytrzymałość na zarysowania nawet ekstremalnie ostrymi przedmiotami; komfortowy dotyk oraz bardzo łatwy montaż i demontaż. Do folii dołączony jest zestaw czyszczący, wykorzystywany przy montażu. Istnieje także instrukcja video nakładania folii po polsku.