Trochę więcej o rocku

W 1983 roku czwórka młodzieńców z L A postanowiło założyć zespół. Ich pomysłem było połączenie coraz popularniejszego wówczas punku, narkotycznej psychodelii oraz energicznego funku. Zniechęceni przemocą a także mizoginią ówczesnej sceny punkowej podjęli decyzję pracować nad stworzeniem własnego środowiska muzycznego. Propagowaliby pacyfizm jak i również porządną zabawę. Nadrzędną motywacją było podwyższenie liczby młodych dziewczyn wśród publiczności. Swój skład nazwali Red Hot Chili Peppers i współcześnie stanowią jeden z najlepiej rozpoznawalnych grup rockowych na świecie. Posiadają armię miłośników na całej kuli ziemskiej, zaś bilety na ich koncerty niejednokrotnie wyprzedawane są na kilka miesięcy przed wydarzeniem.

Czym jest finansowanie społecznościowe

Coraz nowsze możliwości finansowania dla wynalazców, plastyków, przedsiębiorców jak również innych pomysłowych ludzi są w dzisiejszych czasach bardzo powszechne. Wśród nich bardzo ciekawym zagadnieniem jest tak zwane finansowanie społecznościowe. Bardzo zadowalająca popularność różnorodnych metod finansowania poprzez społeczeństwo, która jest widoczna w Stanach jak również następnych zachodnich państwach, zaczyna docierać też do Polski.

Pokazy artystyczne na eventach

Tak zwane eventy organizowane są aktualnie bardzo chętnie. Zazwyczaj urządzają je największe korporacje dla własnych pracowników i wspólników. Imprezy takie służą zazwyczaj zintegrowaniu zatrudnionych, szczególnie gdy jest to impreza organizowana przez firmę mającą wielu pracowników. Często także służy to zacieśnieniu stosunków z zarządem i stworzeniu dobrych relacji. Często zdarza się tak, że zespoły sprawniej i skuteczniej pracują, gdy ludzie lepiej znają się nawzajem.