Gry na xbox 360

Mobilna rozrywka wygląda dzisiaj zupełnie inaczej, niż przed kilkunastu laty. Dziś królują najróżniejsze rodzaje gier, a grać naprawdę jest a czym. W zasadzie większość ludzi nosi przy sobie komórkę lub dotykowy smartfon, jakich obliczeniowe możliwości znacznie zaczęły przewyższać możliwości starszych komputerów. Już na tych niewielkich urządzeniach zagrać możemy w wiele przeróżnych gier, poza tym coraz więcej jest sprzedawanych ich dużych braci, to znaczy tabletów.

logo Xbox

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Urządzenia te mają znacznie większe ekrany, więc i komfort gry będzie na nich znacznie lepszy. Jeszcze większe ekrany mają komputery PC, jeszcze kilka lat temu one właśnie panowały na rynku elektronicznej rozrywki. Jednak dzisiaj ich popularność znacznie się zmniejszyła, między innymi dlatego, że wielu miłośników grania zdecydowało się w którymś momencie kupić jakąś konsolę, na jakiej gry przygodowe xbox 360 działają tak samo wydajnie jak na typowym komputerze, a same konsole mają kilka zalet, które stały się przyczyną ich popularności. Gracze lubią je bardzo, tak samo jak gry sportowe xbox 360 więc rosnąca ich liczba rezygnuje z tradycyjnego komputera i zamienia woli go zamienić na szybką konsolę, na jakiej można naprawdę pograć (na przykład: doskonałe gry sportowe na Xbox 360).

Konsole podłączane są do telewizora, dzięki czemu dużo lepiej mogą one pełnić rolę rozrywki rodzinnej w porównaniu z typowym komputerem. Oprócz tego do grania nie trzeba używać klawiatury, a odpowiednich padów, a granie przy ich pomocy jest dużo praktyczniejsze. Dużo przyjemniej jest usiąść ze znajomymi lub dziećmi przy szerokim na kilkadziesiąt cali ekranie w salonie, niż cisnąć się na kilku krzesłach przed niedużym monitorem. Ostatnio do samych konsol zakupić można odpowiednie kontrolery ruchowe, przez co granie przykładowo w gry muzyczne xbox 360 jest prawdziwą przyjemnością.

Poza tym konsole proponują w zasadzie takie same tytuły gier, co typowe komputery. Większość firm wypuszcza najnowsze gry platformowe xbox 360 na ten właśnie sprzęt, na sprzęt pozostałych producentów i tradycyjne komputery. Przeważnie premiery są w takim samym okresie, więc nie ma problemów z tym, że trzeba dłużej poczekać na ukazanie się wymarzonej gry (zobacz te: świetne platformówki na Xbox 360).