Gry – rozrywka na wolny czasRekomendowane gry na PC do zagrania w wolnym czasie

W dzisiejszym świecie gry spełniają już w zasadzie nieodłączną rolę w kształtowaniu się spostrzeżeń odnośnie świata i jego odczytywania przez młodych ludzi. Zbyt przesadnym nie będzie stwierdzenie, iż to po części między innymi przez użytkowanie gier mamy możliwość kształtowania wielu aspektów naszej osobowości. Złe jest zdanie, iż gry nie dają nic pozytywnego – istnieje wiele pozytywnych gier, które sporo mogą wnieść. Nawet gra w jakiej chodzi tylko strzelanie lub walka jest w stanie nauczyć nas zręczności. Oto pewną część spośród przykładów interesujących gier.

postacie Call of Duty

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Symulator Farmy 2011 to alternatywa dla FPS-ów w jakich strzelanie do wroga stanowi jedyną fabułę. W grze jesteśmy rolnikiem, który stara się mieć dobre plony. Mamy możliwość władać rolą, najpierw zyskujemy pieniądze za pośrednictwem zadań takich jak sianie i zbieranie plonów. Oprócz tego mamy możliwość hodować bydło. Nasze gospodarstwo cały czas rozwijamy poprzez nabywanie dobrych maszyn. Gospodarstwem może się zajmować dwóch graczy dzięki trybowi multiplayer.

Battlefield 3 jest gra w którą mamy możliwość grać samodzielnie, oraz z przeciwnikiem w trybie multiplayer. W opcji dla jednej osoby mamy możliwość uczestniczyćw sporej ilości wyjątkowych i różnorodnych misjach, jakie transportują nas do Stanów Zjednoczonych , Europy oraz między innymi na Bliski Wschód.. Stajemy się między innymi uczestnikami masywnego trzęsienia ziemi. W niektórych rozgrywkach bardzo często walczymy w towarzystwie innych żołnierzy oraz jest opcja korzystania z zaawansowanego sprzętu wojennego. Więcej o wymienionych tytułach tu – poznaj więcej szczegółów.

Marka EA Sports z każdą nową FIF-ą zaskakuje nas ciekawymi możliwościami. FIFA 12 to wersja z sporymi nowoczesnymi możliwościami – wieleelementów rozgrywki może nas zaskoczyć. W porównaniu z poprzednią wersją jest dużo mocniej rozbudowana i mająca w sobie wiele interesującychmożliwości. Ciekawie o grach także tu: pomocne źródło.

Gdy preferujesz gry strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 to będzie tworzyć dla Ciebie idealne rozwiązanie. Gra stanowi kontynuację wcześniejszych gier Call of Duty: gra polega na walce żołnierzy, głównie na powstrzymywaniu przeciwnych wojsk. Podczas rozgrywki bitwa odbywa się w wielu obszarach na Ziemi – od Ameryki aż po Niemcy.