I Ty możesz z nami tworzyć dziś serwis o grach na konsole

Proponowane dzisiaj na szeroką skalę gry komputerowe oraz gry na konsole wybierane są przez rozeznanych w temacie pasjonatów względem swojego gustu, a także wedle panujących obecnie na rynku trendów. Szczególnie często wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne i wysoką jakość zabawy doceniło już mnóstwo graczy. Już niedługo będziesz mógł grać w Turismo ze swoją dziewczyną, ponieważ i ona wpadnie w wir grania!

Najnowsza oraz najbardziej rozchwytywana wersja gry – FIFA 14 dla pasjonatów

Zbliżająca się wersja gry rozchwytywanej od wielu lat i szczególnie lubianej przez graczy FIFA 14 jest elektronicznym futbolem, dzięki któremu choć na chwilę można wczuć się w rolę piłkarza. Zdolności manualne będą tu niezwykle ogromną pomocą, ponieważ mnogość dostępnych funkcji w połączeniu ze sprytem i szybkim tempem działania dać mogą wyjątkowe efekty. Dzięki połączeniu sił oraz możliwości grania online w tę grę przeżyć można rewelacyjną przygodę i naprawdę wciągnąć się w granie.

Gran Turismo 6

xbox

Źródło: http://www.morguefile.com/

Ceniony najbardziej przez pasjonatów wyścigowych gier na konsole japoński twórca Gran Turismo 6 (sprawdź opinie o Gran Turismo 6), Kazunori Yamauchi wypuścił jej kolejną wersję. Cała seria już od początku jej stworzenia oraz wprowadzenia na rynek cieszy się sporą popularnością, przede wszystkim ze względu na rozbudowane funkcje oraz znakomitą jakość otrzymywanego obrazu. Znakomity odbiór, wielość funkcji oraz troska o szczegóły sprawiają, że gra w Turismo jest jeszcze przyjemniejsza. Gracze zastanawiają się po cichu, jakiego rodzaju jeszcze innowacje wprowadzi producent.

Dopracowane oferty cenionego producenta na rynku a gra Metal Gear Solid

Znakomity dźwięk polifoniczny zachęci do gry także osoby, które dotychczas niezbyt przepadały za konsolowymi wyścigami. Polecana przez wielu gra Metal Gear Solid jest nowoczesną wersją producenta gier Hideo Kojima. Jest to gra po raz pierwszy wydana na rynek w 1998 roku, dlatego dzięki długiej tradycji oraz wprowadzaniu zmian jest dziś tak popularna. Wybierz przygodową grę akcji dla siebie już teraz, a zadowolenie poczujesz już od pierwszej rundy.