Interesujące gry na ps vita

Mała, wygodna i bardzo grywalna – to chyba najlepsza charakterystyka niewielkiej ręcznej konsoli, którą jest zaprojektowana w 2011 roku PS Vita. Konsola została wyposażona w ekran dotykowy o przekątnej 5 cali, a także, co wyróżnia ją w gronie innych urządzeń tego typu, tylny panel z dotykowymi czujnikami, dający zupełnie niespotykane funkcjonalności jeżeli chodzi o sterowanie w grach. Łącząc funkcjonalności ekranu dotykowego z panelem tylnym dostaje się zakres sterowania niedostępny do tej pory w żadnym innym urządzeniu.

kontroler do playstation

Autor: Fernando L
Źródło: http://www.flickr.com
Dopełnieniem układu sterującego są dwa analogowe drążki i dwa przyciskowe panele, dzięki ich użyciu jeżeli ktoś będzie chciał sobie grać w gry fabularne ps vita, to bez większych problemów da sobie radę z ich użytkowaniem w czasie gry. Oprócz bardzo wydajnych podzespołów i nieużywanemu do tej pory rozwiązaniu z dotykowym panelem z tyłu najnowsza konsolka firmy sony oferuje bardzo duże możliwości jeśli mówimy o interaktywnym graniu, urządzenie jest wyposażone w bezprzewodową łączność, można więc dowolnie próbować się łączyć z innymi graczami niezależnie od miejsca, gdzie oni się znajdują.

O powodzeniu każdego urządzenia do grania będą świadczyć głównie gry (więcej: gry na PlayStation Vita FPS), jakie można zainstalować. Liczy się nie tylko sama cena, choć ta jest rzecz jasna dla wielu najważniejszym czynnikiem, lecz także łatwość i wygoda użytkowania, i możliwość grania z innymi użytkownikami. A właśnie wszystko to może zaproponować konsola Sony, oferująca gatunki dla każdego chyba gracza. Wielbiciele strzelanek wybiorą więc jednej z gier fps ps vita, w tym parę światowych tytułów znanych na przykład z komputerów PC. W chwilach odprężenia pomiędzy eliminowaniem kolejnych wrogów można zobaczyć gry logiczne ps vita i choć przez chwilę poćwiczyć swój skostniały umysł.

A jeżeli ktoś lubi dobrą muzykę, to dla takiego gracza najlepiej się sprawdzą gry muzyczne ps vita (te i inne gry: gry o tematyce muzycznej na ps vita), w nie można będzie zagrać ze znajomymi albo dopiero co poznanymi graczami, którzy się połączą z naszą konsolą. Gier na tę konsolę jest całkiem sporo, mają one przystępne ceny, tak więc spodziewać się można, że ta konsola jeszcze przez kilka lat nie straci na popularności, nawet w erze ogólnie dostępnych tabletów oraz smartfonów.