Jak poprawić komfort grania na konsoli?

Każdy gracz ma świadomość faktu, iż profesjonalny gamepad w dużej mierze zwiększa jakość gier. W jaki sposób dokonać odpowiedniego wyboru, jeśli rynek dostarcza nam aż tak szeroki wachlarz możliwości? Opisujemy parę godnych zainteresowania opcji:

Gamepad

Autor: 55Laney69
Źródło: http://www.flickr.com
Xbox360 Controller for Windows ma funkcję użytkowania na każdej platformie gier produkcji Microsoft. Kontroler konsoli Xbox360 do systemu Windows nadaje się ze wszystkimi komputerów z systemem Windows XP oraz z konsolami Xbox360, dając uniwersalny sposób korzystania z wszystkich gier. Dodatkowo wibracje uruchamiające się w odpowiednich momentach rozgrywki dają taki efekt, że gracz zyskuje lepsze wyczucie w grze.

Bezprzewodowy posiadający zasięg aż 9 metrów i czasie pracy około 40 godzin z bateriami technologii AA. Wyposażony jest w 8 przycisków oraz opcję ustawiania siły wibracji przydatnych w maksymalizowaniu mocy zasilania. Do produktu dodano zestaw Play and Charge Kit, do którego zaliczamy akumulatory wraz z kablem, co daje możliwość zasilania ich podczas rozgrywki. Kontroler został wyposażony w dwa sterowniki analogowe i przycisk Xbox Guide.

Jeśli chcemy zwiększyć przyjemność gry, z odsieczą nadciąga gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox360 Black. Posiada on kabel o długości około 9 metrów, dzięki czemu mamy komfort ruchu w trakcie rozgrywki. Efekt zwieńczy świetnie rozmieszczone 8 przycisków wraz z dwoma gałkami służącymi do sterowania. Gamepad zasilany jest za pomocą baterii, pozwalających na pracę na około 40 godzin.

Gamepad Sony PS3 DualShock Czerwony charakteryzuje zupełnie nowoczesny sposób transmisji bezprzewodowej USB co jest możliwe przy wprowadzeniu metody łączenia Bluetoth. Wbudowany był dodatkowo układ wykrywania ruchu Sixaxis i połączony z nim system wibracyjny, co daje ciekawe możliwości podczas rozgrywki. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, działającemu w przedziale około mniej więcej 45 godzin możemy dużo dłużej cieszyć się grą.