Każdy chyba, kto posiada w domu komputer od czasu do czasu lubi sobie pograć

Rzecz jasna nic złego w tym nie będzie pod warunkiem że będzie się to robić z rozsądkiem, a także wybiera odpowiednie gry. Jeśli ktoś przesiaduje połowę dnia przy komputerze, zaniedbując zawodowe obowiązki czy szkołę, to jednak przesadza trochę z graniem i powinien trochę zwolnić. Istotny jest także wybór właściwych gier, zwłaszcza jeżeli chodzi o młodzież i dzieci.

gra

Źródło: flickr.com
Na przykład gry towarzyskie, w które grać mogą całe rodziny, dzieci z dorosłymi, z pewnością będą odpowiednie dla każdego. Oczywiście każdą z nowych gier należy sprawdzić, gdyż niekiedy się zdarza, że opis jest zbyt ogólny a sama gra wygląda zupełnie odmiennie niż wytwórca ją przedstawia, lecz większość z towarzyskich gier można zalecić dla każdego. Jak jednak widać po niektórych tytułach, pilnować trzeba tego w co ich dzieci grają, gdyż wiele z nich przepełnionych być może przemocą oraz brutalnością, a niektórzy producenci nie zadają sobie trudu, żeby je należycie opisać.

Wśród wielu gier, które co roku wydawane są przez licznych producentów pojawiają się tytuły, które zyskują światową sławę, i gra w nie miliony ludzi z całego świata. Na pewno do takich gier należy seria Angry Birds, w tym najnowsze propozycje z tej popularnej serii to znaczy gry rio – . W pomaganie sympatycznych ptaszków bawi się każdego dnia wiele milionów

gra

Autor: Blanca Stella Mejia
Źródło: http://www.flickr.com

graczy z wielu krajów, a największą ich zaletą jest to, że są one dostępne na wszystkie popularne platformy, czyli tablety, smartfony i komputery PC. Na komputerach stacjonarnych rekordy sprzedaży biły gry o simsach, także obecnie gry sims online cieszą się sporym zainteresowaniem wśród miłośników tego rodzaju gier.

Dzięki temu, że gry te uruchamia się z internetowych serwerów, to nie musi się ich instalować na stacjonarnych komputerach, tylko z dowolnego miejsca można włączyć przeglądarkę i w wolnych chwilach grać. Zwiększająca się liczba graczy zaczyna także pogrywać w gry spongebob (ciekawe gry towarzyskie), one również mają spore zadatki na to, aby zostać przebojem internetu.