Dron

Nowoczesny dron 3DR SOLO – sprawne fotografowanie z powietrza

Nowomodny dron 3DR SOLO to żywa innowacja wśród dzisiejszych dronów przystępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie wybornych filmów o wspaniałej jakości z szczególnej perspektywy. Dzięki nowomodnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził ogromne zainteresowanie pośród wielu ludzi.

Zdjęcie z drona
Autor: RHL Images
Źródło: http://www.flickr.com
Dron został wyposażony w inteligentne, twórcze rozwiązania, dwa niezwykle szybkie komputery, a także w wolne porty poświęcone do rozbudowy. Obsługa drona jest niesłychanie bezproblemowa, gdyż posiada on niemało automatycznych trybów, dzięki czemu użytkownicy mogą skupić się na praktycznych celach i zadaniach, bez zbędnego rozpraszania uwagi.

Ten współczesny dron umożliwia filmowanie z powietrza cudnych obrazów, które idealnie będą przedstawiać się na szerokim ekranie. Możemy z łatwością dostosować go do swoich potrzeb i radować się jego nowoczesnością oraz funkcjonalnością- .

Do drona dodano lekki w obsłudze, wydajny kontroler, jaki umożliwia łatwe i ergonomiczne użytkowanie z SOLO. Urządzenie to zezwala bez trudności kierować dronem, nagrywać filmy i robić wyjątkowe zdjęcia – bez większego wysiłku. Do tego kontroler został zaopatrzony w zupełną nowość. Po raz pierwszy użytkownik może bezpiecznie zatrzymać drona w powietrzu (za pomocą przycisku pauzy) i nie obawiać się jego upadku.

Dron SOLO ma także kapitalne zasilanie, może fruwać bez przerwy do 25 minut. System wspaniale monitoruje zużycie baterii, wobec tego możemy bez problemu obserwować kiedy wypada przerwać lot i sprowadzić drona z powrotem na ziemię- .

Oprócz pierwszorzędnej technologii i nowoczesnych rozwiązań, dron SOLO prezentuje się nadzwyczajnie też pod względem wizualnym. Wykwintny, luksusowy i nowomodny – zdecydowanie jego wygląd jest kolejną zaletą tego sprzętu. Jeżeli więc szukasz najlepszego drona na rynku, to możesz być przekonany, że quadrocopter 3DR SOLO spełni Twoje oczekiwania. Już dzisiaj zobacz, gdzie zdołasz zakupić tego dzisiejszego drona. Zachęcamy też do dokładniejszego zapoznania się z jego wszystkimi parametrami.