Oferta firmy Sigma

Sigma 17–50mm F2.8 EX DC OS HSM to jedna z nowin jakie w tym roku pokazała firma Sigma. Parametry obiektywu poddają, że może to być niezwykle dobry substytut obiektywu kitowego, jaki będzie oferował większą postać obrazu i lepsze właściwości użytkowe. Pierścienie ręcznego ostrzenia, także zmiany ogniskowej, są zalane gumowa okleiną, jaka gwarantuje bardzo dobry chwyt i zezwala na dokładne posługiwanie się nimi.

Aparat lustrzany

Autor: Pic Basement
Źródło: http://www.flickr.com
Obydwa są na tyle duże, że jest możliwość z nich bez trudności korzystać nawet w rękawicach. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem, jaki oferuje optyczną stabilizację filmu. Wytwórca deklaruje jej skuteczność na pułapie czterech stopni EV. Sigma 17–50mm F2.8 radzi sobie nadzwyczaj dobrze prawie w wszelkich warunkach. Wytwórca wyekwipował Sigma w ultradźwiękowy silnik HSM napędzający autofocus, wynikiem czego procedura ostrzenia jest niemalże bezgłośny. Do walorów trzeba zaliczyć przeznaczenie wewnętrznego ogniskowania, co powoduje, że w czasie ostrzenia, rozmiary obiektywu i lokalizacja przedniej soczewki nie przekształcają się.

Sigma 17–50mm F2.8 – warto zobaczyć to solidny towar firmy Sigma. Proponuje bardzo utylitarny obręb ogniskowych w zestawieniu z szeroką światło siłą i optyczną statycznością filmu. Jest także strukturą zapewniającą wysoki poziom jakości obrazu.

Na pewno ogromną zaletą jest nieduży poziom winietowania, bardzo dobre odzwierciedlenie detali w środku kadru, niższe aberracje chromatyczne i komatyczne, oraz stabilizacja obrazu. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem dobrym i korzystnym. Jest konstrukcją bardzo kuszącą i konkurencyjną, zawłaszcza jeżeli porównamy jego cenę do innych obiektywów.

W miejsce metalu, do budowy obiektywu użyto znamienne dla Sigmy tworzywo syntetyczne. Jest to materiał sztywny, jakiego matowa nawierzchnia sprawia wrażenie jakby była skroplona drobnym brokatem. Indywidualne składniki tubusu są ze sobą precyzyjnie połączone, a kręgi pracują płynnie, szczegółowo i z lekkim oporem. Dużą wartością Sigma 17–50mm F2.8 jest bardzo dobra jakość utworzenia. Charakteryzuje go również wspaniała jakość i stabilizacja obrazu.