Rewelacyjny światzabawek lego.

Większość w dzieciństwie marzyło o wielkim pudle klocków lego. Aspiracją wielu dzieci jest zaplanowanie okazałych zamków, fortec, bastionów, fortów, a nawet ośrodków miejskich z lego. Zestaw lego jest bardzo rozmaity, istnieją nawet małe figurki postaci ludzkich. Klocki lego city wychodzą naprzeciw fantazjom, pozwalając nie tylko na budowanie miast, ale i wehikułów w nich poruszających się (traktory, samoloty, statki itp.). Można również skonstruować samemu lotnisko bądź nawet zainscenizować ryzykancki pościg policyjny. Z Lego city poczujesz się jak architekt.

Niesamowity świat klocków lego dino umożliwia przeniesienie się w prehistoryczne czasy dinozaurów, gdzie można ujrzeć wielkiego tyranozaura. Czy w nasze pułapki złapie się sam triceratops bądź czy schwytamy uda nam się ująć pteranodona zależy tylko od granicy naszej fantazji. Jako łowca dinozaurów masz do dyspozycji pojazd terenowy, karabin, specjalistyczny helikopter czy wytrzymałą łódź. Zestaw wszystkich dinozaurów i dodatków lego dino pozwala na wybudowanie zapierającego dech w piersiach parku jurajskiego. Ważne jest zbudowanie konstrukcji kwatery głównej obrony w razie szturmu drapieżnych i dzikich dinozaurów!

Dzięki lego ninjago można wcielić się w walecznych bohaterów takich jak Ninja Kai, Jay, Cole i Zane, znających doskonale starożytną sztukę walki Spinjitzu. Trzeba uratować świat przed groźnym charakterem Lordem Garmadonem, pragnącego zniszczyć doszczętnie całą ziemię. Pomocnikami lorda są złowrogie szkieletory. Nie wolno zapomnieć przede wszystkim o kąśliwych wężach. Bohaterskie zdarzenia postaci lego ninjago zostaną na zawsze zapisane w dziejach świata.

Twórcy lego nie zapomnieli także o dziewczynkach. Lego friends powstało właśnie z myślą o nich. Laleczki Mia, Stephanie, Olivia, Andrea czy Emma to piękne, młode damy, które wspólnymi pomysłami mogą zaplanować i otworzyć z sukcesem mała kawiarenkę, salon piękności czy zakład weterynaryjny. Dziewczynki są tak pracowite, że skonstruowanie domku na drzewie czy pięknego kabriolet to dla nich nie problem. Lego od lat rozwijają improwizację dzieci poprzez zabawę i niezapomniane przeżycia. Tymi klockami nie bawią się tylko najmłodsi, lego cieszy się popularnością nawet wśród dorosłych. Wielu do dziś zastanawia się nad genialnością i popularnością tych zabawek. Jedno jest jednak pewne: dzięki lego z wielką sentymentem wraca się do szczenięcych lat.

Źródło: Krainazabawy.pl