Serie popularnych gier – Battlefield oraz Call of Duty

Wielu producentów gier do dzisiaj nie miało szansy odkryć tajemnicy, jaka stoi za tak sporym zainteresowaniem na rynku innowacyjnymi technologiami w seriach gier komputerowych. Nowoczesna wersja gry Call of Duty to rozrywka na doskonałym poziomie, o czym miało już możliwość przekonać się wielu zapalonych graczy. Nie jedynie eksperci cenią sobie rewelacyjnie przygotowaną grafikę, o którą wciąż dba w najwyższym stopniu producent, lecz także amatorzy ochoczo sięgają po nowe serie preferowanych gier.

Kiedy chodzi o grę taką jak Battlefield, przyznać należy niemałe zaangażowanie sztabu specjalistów w jej stworzenie oraz systematyczne odświeżanie serii. Jest to również gra typu first-person shooter, jednak seria Heroes zaliczana jest do typu third-person shooter. Producentem tej wieloosobowej gry jest firma Digital Illusions CE. Rozrywka na wiele godzin, która w szczególnym stopniu rozwija zdolności manualne oraz rozszerza horyzonty? To już dziś możliwe, ponieważ propozycja cieszy się dużą popularnością.

zestaw playstation i gry

Autor: Airwolfhound – Over 1 million views, thanks 🙂
Źródło: http://www.flickr.com

Call of duty (info o call of duty na jest grą o tematyce wojennej, którą niełatwo jest przerwać. Moc możliwości, jakie proponuje osobom grającym producent, umożliwia wielogodzinną grę na doskonałym poziomie. Jest to gra typu first-person shooter, jaka wydawana jest przez amerykańską firmę Activision. Od prawie siedmiu lat tematyka gry obejmuje nie jedynie okres II wojny światowej, lecz również współczesność. Doskonale przygotowana propozycja producenta rozchwytywana jest na rynku w szczególności.

Wydawana przez Electronic Arts wieloosobowa gra Battlefield to również znakomity pomysł na prezent dla grających entuzjastów (ciąg dalszy). Fani tematyki wojennej, kiedy chodzi o gry komputerowe, przeważnie mają swe dokładnie podane preferencje. Nie jest jednak trudno je odgadnąć i stuprocentowo się w nie wstrzelić. Wybierając doskonałej jakości grę komputerową od rekomendowanego producenta mamy tego gwarancje.