Spraw sobie odrobinę rozrywki w wolny wieczór

Gry stanowią w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej popularnych rozrywek domowych obok telewizji czy Internetu. Spora część graczy stała się hobbystami, fanatykami. To coś niesamowitego – podczas gdy odwiedzamy równoległe światy – możemy być stworzoną przez siebie wirtualną osobą. Korzystanie z komputera czy Play Station w domu stało się już dla wielu normą. Każdy człowiek może odnaleźć pośród gier coś co pokryje się z zainteresowaniami – odnoszą siębowiem wielorakich aspektów – od wyścigów, poprzez gry muzyczne aż do strzelanek. Dla każdego coś miłego. Kupując gręnależy więc kupić gatunek, jaki będzie dla nas odpowiedni. Mamy opcję by poszukiwać w szerokim wachlarzu możliwości. W artykule opisano wachlarz zdecydowanie różnych opcji dla ludzi o różnych gustach:.

screen z Far Cry 3

Autor: Joshua Livingston
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś pasjonatem tańca, chciałbyś nauczyć się nowych stylów tańca albo rozkręcać każdą imprezę u siebie w mieszkaniu to zdecydowanie powinieneś zaprzyjaźnić się z grą taką jak Dance Star Party. Z tą grą masz możliwości uczyć się tańczyć, oceniać później swoje umiejętności oglądając się na wideo a nawet udostępniać swój taniec w sieci. Gra więc jest świetną opcją na każdą imprezę, jej użytkowanie oferuje sporo pozytywnych emocji oraz dobrej zabawy użytkownikom. Spodoba się ludziom w każdym wieku.

dla graczy

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Dla każdej osoby lubiącej wyzwania dobrą grą jest Far Cry 3. W tej rozgrywce wcielamy się w mężczyznę, którego wyzwaniem staje się przetrwanie w niezwykle ciężkim otoczeniu – jest on na wyspie, w którym są niebezpieczne warunki przetrwania. Gracz samodzielniepodejmuje decyzje dotyczące przetrwania – jest opcja by unikać walki albo walczyć o żyie w sposób bardziej bezwzględny i krwawy. To Ty wybierasz jak chcesz przeżyć i jakie sposoby wybierasz walcząc o przetrwanie. Gdy interesują Cię tego rodzaju gry, zobacz: propozycja fajnej gry na tej stronie.

Dla ludzi preferujących science fiction oraz fantastykę świetną grą jest StarCraft II: Heart of the Swarm.W tej grze wcielamy się w postać przywódczyni rasy Zergów. W grze tej jest opcja gry multiplayer. StarCraft II: Heart of the Swarm stworzona została z kilku poziomów, jej przejście to kwestia wielu godzin, więc jest to inwestycja, która umili nasz czas na wiele dni.