Sprawdź rozwiązania ochrony domu

Jednym z lepszych sposobów ochrony przed rabusiami jest założenie monitoringu.

Olbrzymi rozwój technologiczny, oraz otwartość wielu standardów uczyniła, że ochrona własności i osób może być realizowana w wielu rodzajach. Normą stało się korzystanie z usług firm ochroniarskich, układ alarmowy w budynku jest od dawna uznawany za niezbędność.

Monitoring domu świetnie wypełnia owego typu systemy, dostarczając najpełniejsze wiadomości o zdarzeniach mających miejsce w obwodzie śledzonego terenu i dostarczając optymalny i najwygodniejszy dla użytkownika sposób ich prezentacji. Instalacja monitoringu w domu, czy mieszkaniu musi być uważne i nie psuć architektury budynku. Naturalnie, jak w przypadku każdego systemu zabezpieczeń, głównym wyznacznikiem powinna być efektywność zabezpieczenia. Dlatego stając przed doborem instalacji, użytkownik musi wyznaczyć jaka forma monitoringu zaspokoi jego wymogi – więcej
Monitoring
Rejestratory Hikvision to najnowsza generacja sprzętów zapisu danych wizyjnych struktur monitoringu. Opracowane zostały w taki sposób, by dorównać najbardziej wymagającym obowiązkom. Dzięki wprowadzeniu własnej linii rejestratorów sprzętu powinny być w wyższym stopniu dostosowane do wymogów klientów, aniżeli standardowe, ogólnoświatowe wersje sporządzane w dużych ilościach np. w rodzajach Ultimax 1300 jest możność podłączenie 2 dysków twardych po 4 TB, a nie tylko jednego, jak ma to miejsce w typowym modelu.

Sprawdź też –

Urządzenia HIKVISION spajają w sobie współczesny sprzęg, zaawansowane możliwości konfiguracyjne proste w konfiguracji, system operacyjny czasu rzeczywistego, również najwydajniejsze algorytmy kompresji obrazu i dźwięku. W porównaniu do pozostałych, zezwala ona zaoszczędzić nawet do ponad 50% więcej miejsca na dysku. Dodatkowo, ma to znaczące znaczenie podczas pracy w sieci, przekaz takiej samej wielkości danych znacznie mniej obciąża łącze sieciowe. Dzięki obsłudze dwóch nurtów wideo, podgląd z kamer może być wyświetlany na telefonach komórkowych.

Potrafią być wykorzystywane jako osobne jednostki centralne niedużych instalacji monitoringu, lub tworzyć jedno z wielu jednostek poszerzonego układu.