Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od dawna jest firmą znaną ze świetnej elektroniki. Produkuje najwyższej jakości sprzęt grający, komórki i telewizory, doceniane przez wiele milionów konsumentów. W każdym sezonie pojawiają się nowe modele, jeszcze bardziej dopracowane od swoich poprzedników i wyróżniające się jakością parametrów w porównaniu z konkurentami.

VAIO Tap 20

Autor: Sony
Źródło: Sony

Sony proponuje zarówno produkty z najwyższej półki, jak również sprzęty tanie, ale o doskonałych parametrach i jakości. Doskonałym przykładem mogą tu być telewizory 32-calowe. Sony ma ich w sprzedaży co najmniej kilka, na przykład telewizor Sony KDL-32W600B. Pomimo raczej atrakcyjnej ceny ten model telewizora cechuje wysoka rozdzielczość, dobra jakość obrazu i możliwość obsługiwania bezprzewodowej sieci. Podobnie recenzje zbiera telewizor Sony KDL-32W655A, również on jest często kupowany przez ludzi poszukujących niedrogiego telewizora z doskonałym obrazem i solidnie wykonanego.

Sony znana jest również z telefonów komórkowych i smartfonów. Ostatni sprzęt Sony Xperia Z1 czarny zrobił sporo zamieszania na rynku smartfonów. Sony przystąpiło do jego projektowania bez żadnego kompromisu, stawiając na najwyższej jakości podzespoły i solidność wykonania. Ekran dotykowy o przekątnej 5 cali pozwala na wygodną pracę w każdych warunkach i wyświetla ostry i wyraźny obraz. Potężny procesor i duża ilość pamięci to z kolei sprawność działania przy najbardziej wymagających aplikacjach. Pomyślano także o miłośnikach gier, dzięki wydajnemu układowi graficznemu najnowsze produkcje także nie będą sprawiać żadnych kłopotów. Lecz smartfon Xperia Z1 czarny ma jeszcze coś, czego konkurencyjne urządzenia tej klasy nie posiadają. Smartfon jest bowiem całkowicie wodoodporny, lecz zachował przy tym stylowe, eleganckie kształty. Trzymając go ze sobą nie ma już kłopotów z zalaniem w czasie deszczu czy wpadnięciem telefonu do wanny – wszystko to bez żadnego kłopotu przeżyje. Firma Sony postanowiła wypuścić swój flagowy model w paru różnych kolorach, najbardziej popularny jest oczywiście czarny, ale Sony Xperia Z1 fioletowy także znajduje uznanie wśród licznych klientów.