Tablety najwyższej jakości pochodzące od renomowanych firm

Wielu ludzi ma spore problemy, czy wybrać typowy laptop czy tablet. Rzecz jasna można zakupić dwa sprzęty, i wiele osób z praktycznych powodów robi w ten sposób. Ale można też bardziej dokładnie sprecyzować swoje preferencje i wybrać takie urządzenie, jakie lepiej będzie spełniać oczekiwania. Jeśli ktoś dużo pracuje na programach użytkowych pod linuxem albo windowsem, to mocne laptopy mogą być dla niego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Za to jeżeli ktoś sprzętu używał będzie jedynie do rozrywki, słuchania muzyki, albo będą się liczyć nieduże rozmiary, długi czas pracowania na akumulatorach i mobilność, to nieduży tablet okazać się może korzystniejszym rozwiązaniem.

Tablet HP Topaz

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Oczywiście producenci sprzętów elektronicznych starają się, aby ich urządzenia były jak najbardziej praktyczne i uniwersalne, i powstają sprzęty takie jak na przykład . Łączą one w sobie najważniejsze cechy obu tych urządzeń, to znaczy bardzo zwarte rozmiary, dłuższy czas działania i dotykowy ekran, a przy tym pełnowymiarową klawiaturę i systemy operacyjne znane z tradycyjnego komputerowego sprzętu. Takie urządzenia można używać jako tradycyjne laptopy, a jeżeli ktoś będzie chciał obejrzeć film czy też zagrać w jakąś grę, to starczy obrócić klawiaturę, która może się wtedy stać wygodną podstawką, i używać urządzenia jako tabletu.

Jeśli jednak ktoś postawi na typowy tablet, to do wyboru ma sporo urządzeń różnych firm. Najpopularniejszym wymiarem jest 7 cali, i dokładnie tyle ma lenovo a3500. Lecz tablet ten ma także 4-rdzeniowy procesor, matrycę IPS o wysokiej rozdzielczości, 16G pamięci i moduł 3G, przez co stanowi jedną z ciekawszych propozycji na rynku. Z tabletów LG bardzo wyróżnia się także urządzenie . Oprócz wydajnych komponentów tablet ten ma jedną wyjątkową cechę, a mianowicie oryginalną, wielofunkcyjną komorę na akumulator. Doskonale będzie się ona sprawdzać w trzymaniu urządzenia, ale dzięki wysuwanej podstawce umożliwia ona postawienie tabletu. Projektanci postawili na wygodę i prostotę użytkowania, i dzięki użyciu nietypowej komory na akumulatory ten tablet doskonale obsługuje się przy pomocy jednej ręki.