Telewizory i laptopy marki Samsung

Jednym z największych firm w na rynku elektroniki użytkowej ostatnio się stała firma Samsung. Ten największy koreański producent elektroniki w przeciągu kilkudziesięciu lat stał się największą firmą z tej branży, a wyroby Samsunga biją rekordy sprzedaży.

Notebook Samsung Chronos Seria 7

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Urządzenia samsunga to telewizory i sprzęt audio, telefony komórkowe i smartfony, ale firma ta jest obecna również w dziale sprzętu komputerowego dla odbiorców biznesowych i indywidualnych. I w praktycznie z każdej z tych dziedzin proponuje urządzenia najwyższej jakości, dobrze dopracowane i wypełnione nowinkami technicznymi. Podobnie jest również w przypadku telewizorów LCD.

Spośród wielu telewizorów tego producenta z pewnością się wyróżnia SAMSUNG 46F5000 z przekątną 46 cali i wyjątkowo wyraźnym, ostrym obrazie. W urządzeniu tym wykorzystano specjalny algorytm poprawy szczegółów i kolorów, oraz system Full HD o dwukrotnie wyższej rozdzielczości w porównaniu z typowym telewizorem, co daje nieznaną dotychczas jakość obrazu. Możemy również przyłączyć do niego poprzez złącze USB dowolny układ pamięci i cieszyć się nagranymi wcześniej filmami i muzyką.

Kolejną grupą produktów Samsunga są przenośne komputery. Samsung 270E5V (NP270E5V-K01PL) to sprzęt z ogromnymi możliwościami i pełnowymiarową klawiaturą, dedykowany dla wymagających użytkowników domowych i firm. Najwyższy poziom zaprojektowania idzie w parze u niego z oryginalną stylistyką, bowiem sprzęt ten jest dostępny również w kolorze białym i czerwonym. Do następnej rodziny notebooków zaliczany jest model Samsung 370R5E (NP370R5E-S06PL) (sprawdź na stronie). Jeśli chodzi o ten sprzęt Samsung postawił na mobilność i lekkość, laptop ma 15 calową matrycę, a jego waga to niecałe dwa kilo. Jest niezwykle smukły i lekki, posiada bardzo praktyczną klawiaturę i bardzo dobrze sprawdzający się podczas prac w słońcu ekran. Oszczędny i wydajny układ procesora, duża pamięć i wydajna grafika powodują, że sprzęt ten będzie się nadawał nie tylko do prac z biurze, ale również do zaawansowanej rozrywki. Z kolei wyznacza nowy trend jeśli chodzi o mobilność. Zaliczany jest do rodziny ultrabooków, jest bardzo lekki i cienki, i co najbardziej istotne, pracować może kilka godzin na jednym ładowaniu baterii.