images

Urządzenia od Apple

Wiele osób na całym globie głowi się, dlaczego Apple odniosło tak gigantyczny sukces. Konkretnym powodem do zdziwienia jest fakt, że wyroby tej marki są zwykle o wiele bardziej kosztowne od towarów konkurencji. Mimo to, Apple posiada rzesze zadeklarowanych fanów, którzy mogą czekać całą noc pod galerią handlową, by zakupić wymarzony gadżet z charakterystycznym jabłuszkiem.

Autor: Aplle.com

Bez wątpienia wielkim atutem produktów firmy, takich jak Macbook Apple albo iPad, jest wygląd projektu Nawet najkrytyczniejsi analitycy twierdzą, że towary Apple wyróżniają się pięknym wyglądem. Jest to wynik idei słynnego Steve’a Jobsa, który miał obsesję na punkcie elegancji urządzeń komputerowych. Jego punkt widzenia spowodował, że dziś nie można namierzyć na rynku piękniejszych pecetów i tabletów. Razem z wyglądem dostaje się też wydajność – wyroby Apple mogą pochwalić się naprawdę świetnymi osiągami i pewnością funkcjonowania, rzadko widzianą w innych OSach.

Fani Apple podkreślają także świetną jakość wykonania wyrobów marki (źródła), a także ich bezpieczeństwo. Maszyny firmy Steve’a Jobsa posiadają zaaplikowane OSy, które nie zezwalają na instalację nieznanych aplikacji. Oznacza to, że maszyny Apple są ciężkie do sforsowania przez elektronicznych bandytów. Takie wyjście ma jeden spory mankament – silnie ogranicza właściciela.

A co warto wiedzieć o obecnej ofercie giganta z Kalifornii? W kwestii komputerów przenośnych dużym hitem jest Apple Macbook Air 13 , kompaktowy, efektywny i estetyczny model. Dla fanów komputerów stacjonarnych, znacznie skuteczniejszych od laptopów, marka rekomenduje wyroby z serii iMac. Ich atutem jest kompaktowość – wszystkie elementy zgromadzono w monitorze. W czasie nadchodzących miesięcy marka z jabłuszkiem w logu wypuści do sprzedaży nowy sprzęt – odjazdowo wyglądający Mac Pro, który ma cechować się wielką wydajnością obliczeniową.