Usługi pozycjonowania szansą dla Twojej firmy na zaistnienie w Internecie

Spółka Artefakt od 2005 roku zajmuje się marketingiem internetowym, natomiast od 2008 roku w efekcie połączenia ze spółką Kombinet, również przygotowywaniem serwisów www. W tym czasie firma zrealizowała niejedną skuteczną kampanię promocyjną stron www i sklepów internetowych oraz przygotowała dużo sprawnych i pięknych serwisów www.

Strona internetowa

Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com

Ludzie zatrudnieni w firmie to grupa profesjonalistów, którzy pozostają na bieżąco z nowinkami z branży. Ze względu na duże doświadczenie umieją oni dobrać narzędzia zarówno efektywne jak i bezpieczne dla reputacji firmy. Duża kreatywność i profesjonalizm w pracy gwarantuje efektywne i korzystne wyniki. Artefakt w swojej ofercie posiada usługi pozycjonowania, ePR, promocji, doradztwa oraz przygotowywania serwisów i sklepów internetowych.

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach obejmuje takie działania jak określenie fraz kluczowych, audyt strony, opracowanie zaleceń optymalizacyjnych i sukcesywne budowanie popularności strony. Jest to oferta dla firm życzących sobie zbudować lub wzmocnić swoją pozycję na rynku. Więcej można znaleźć tutaj: pozycjonowanie stron www

witryna www

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com

Działania promocyjne w Google Adwords przy wykorzystaniu reklamy kontekstowej, graficznej i video marketingu to promocja w ramach linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania lub na wielu stronach współpracujących z Google. Tą metodę można polecić do promocji usług rzadko wpisywanych w wyszukiwarce (np. nowych produktów).

Usługi doradcze Artefakt to oferta gruntownej oceny aktualnego stanu serwisu WWW, opracowania wskazówek optymalizacyjnych oraz diagnoza ruchów konkurencji w Internecie. Jest to dobry start dla klientów, którzy nie są pewni czy zacząć promować swój serwis w Internecie.

W konsekwencji współpracy specjalistów z dziedziny promocji internetowej firmy Atrefakt oraz programistów i grafików z firmy Kombinet została opracowana oferta projektowania i wdrażania stron internetowych w całości funkcjonalnych i zoptymalizowanych. Dobrze wykonany serwis internetowy to ułatwione pierwsze kroki w Internecie.


Wyświetl większą mapę