PlayStation4

W co grać na nowej konsoli

Oferowane obecnie na szeroką skalę gry komputerowe oraz gry na konsole preferowane są przez rozeznanych w temacie graczy zgodnie z preferencjami, jak również wedle panujących dziś na rynku trendów. Najczęściej wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne oraz wysoką jakość zabawy dostrzegło już wielu graczy. Już niedługo będziesz mógł zagrać w Turismo ze swoją dziewczyną, gdyż i ona wpadnie w wir grania!

Nadchodząca wersja gry rozchwytywanej od dawna i szczególnie lubianej przez grających pasjonatów Fifa 14 (zobacz nową fife 14) jest elektronicznym futbolem, dzięki któremu chociaż na chwilę można wczuć się w rolę piłkarza. Umiejętności szybkiego reagowania będą tu niezwykle znaczącą pomocą, ponieważ mnogość możliwych do wykorzystania funkcji w połączeniu ze sprytem i szybkością działania dać mogą znakomite efekty. Dzięki połączeniu sił oraz opcji grania online w tę grę przeżyć można znakomitą przygodę i naprawdę wciągnąć się w granie.

turniej FIFA
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com

Doceniany najbardziej przez pasjonatów wyścigowych gier na konsole japoński twórca Gran Turismo 6 (kontynuuj), K. Yamauchi stworzył jej nową wersję. Cała seria już od początku jej stworzenia oraz wprowadzenia na rynek cieszy się ogromną popularnością, głównie ze względu na rozbudowane funkcje oraz znakomitą jakość otrzymywanego obrazu. Znakomity odbiór, wielość funkcji oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że gra w Turismo jest jeszcze przyjemniejsza. Gracze zastanawiają się po cichu, jakiego rodzaju jeszcze innowacje wprowadzi producent.

Znakomity dźwięk polifoniczny zachęci do gry również osoby, które wcześniej niezbyt przepadały za konsolowymi wyścigami. Rekomendowana przez wielu gra Metal Gear Solid (opinie o metal gear solid) jest unowocześnioną wersją producenta gier H. Kojima. Jest to gra po raz pierwszy wypuszczona na rynek w 1998 roku, z tego też powodu dzięki długiej tradycji oraz wprowadzaniu nowości jest dziś tak popularna. Wybierz przygodową grę akcji dla siebie już dzisiaj, a zadowolenie poczujesz już od początku.