W jaki sposób polepszyć komfort korzystania z komputera?

W dobie wszechstronnej komputeryzacji każda osoba ma w swoim domu komputer stacjonarny, laptop lub notebook. Internet stał się powszechnym źródłem pobierania wiedzy i rozrywki. Klasyczne wieże albo radia zastępowane są muzyką z odtwarzaczy komputerowych, sporo ludzi traktuje komputer jako coś co zastępuje nawet radio oraz telefon. Korzystając wiec z komputera w tak wielu funkcjach należałoby pokusić się o jego unowocześnienie, by cieszyć się swym urządzeniem w dużo lepszym wydaniu.

szeroki monitor PC

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby, dla których ważne jest przy pomocy laptopa czy komputera stacjonarnego bez wahania powinny zwrócić uwagę na głośniki (popatrz i tu), które mogą polepszyć satysfakcję słuchania – jest to model głośników Monitor Audio MR2. Są one synchronizacją małego, kompaktowego rozmiaru z wielkimimożliwościami. Głośniki przypadną do gustu każdej osobie, która poza praktycznością potrzebuje takżeoryginalnej estetyki – głośniki wyglądają jak zrobione z drewna, staną się interesującym elementem dla każdej osoby ceniącej sobie designerskie rozwiązania.

monitor i klawiatura

Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com

Ludzie chcący nowych rozwiązań w szybkości swojego Internetumuszą rozważyć zakup dobrej klasy modemu, który w dużej mierze może zwiększyć szybkość naszego Internetu. firma Huawei jest jednym z głównych producentów urządzeń telekomunikacyjnych, watro więc zaufać ich artykułom. Ich pierwsza propozycja modemu to modem Huawei E3131 Czarny. Urządzenie to wyposażono w opcję wykorzystywania technologii 4G, dodatkowo posiada w sobie czytnik kart pamięci a dodatkowo jest możliwość zainstalowania w nim dodatkowej anteny aby zwiększyć zasięg. Łatwy w obsłudze oraz poręczny – to kolejne zalety modemu (więcej: szczegóły i parametry tu). Podobnym produktem jeśli chodzi o specyfikacje jest modem HUAWEI E3131s-2, funkcjonujący w każdej sieci. Także posiadający czytnik kart pamięci i możliwość podpięcia anteny. Oba produkty sprzedawane są w małej cenie.

A już pasjonatów gier, lub grafików komputerowych istotnym urządzeniem jest karta graficzna. Model w niezwykle niskiej cenie, który spełni wymogi każdej osoby to GF GTX770 2048MB (VGAMISNVD0263). Marka Micro-Star International znów wykazała się profesjonalizmem – dobrej jakości technologia w połączeniu z niską ceną.