Wyznacz sobie nowe wyzwania w każdy dzień!

Wielu z nas jest w posiadaniu Play Station i komputera. Są to sprzęty, mogące dać wiele rozrywki na co dzień oraz skutecznie spowodować, że nie zaczniemy się nudzić w domu. Należy te sprzęty jednak w dobry sposób wykorzystać. Należy kupić chociaż kilka sztuk fajnych gier żeby Play Station nie kurzyło się bezustannie na półce. I najwięksi rywale gier mogą odszukać coś odpowiedni do swych zainteresowań.Gry wbrew pozorom to w skomputeryzowanym świecie nie tylko przemoc, ale tez możliwość na rozwój swoich umiejętności. Pomagają również schudnąć przez aktywność ruchową całego ciała, taką opcję daje użytkownikom na przykład PS3. Oto kilka propozycji dla graczy, którzy szukają ciekawych gier na swe urządzenia.

granie na konsoli

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim: gra na PC Grand Theft Auto IV. Jest to ciekawa gra (gra na Xbox 360) w której jesteśmy mężczyzną, który wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, gdzie jego krewniak przyrzeka mu zupełnie odmienione, fajniejsze życie. Niestety jednak dowiaduje się, że rzeczywistość nakreślona przez krewnego była trochę podkoloryzowana. I tak nasza postać ma misję, by na ulicach miasta Liberty City stykać się z wyzwaniami, przede wszystkim z musi wyciągać z tarapatów krewniaka. Mamy możliwość jeżdżenia autem ulicami miasta zaprojektowanego na wzór Nowego Jorku.

grający w grę na playstation

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli posiadasz w domu PS2 to zdecydowanie musisz zapoznać się gry EyeToy Play 2 Platinum. Dlaczego? Jest to niezawodna i współczesna opcja na rozrywkę, a przy okazji na zdobywanie ciekawych zdolności – w grze jest możliwość korzystania z aż 12 zróżnicowanych gier, z których każda osoba odnajdzie coś dla siebie, możesz zostać karateką, kucharzem czy nawet piłkarzem. Świetna gra dla dużej rodzinki o różnorakich zainteresowaniach. Wieści na temat możesz zobaczyć i tutaj: Grand Theft Auto IV na stronie

Dla posiadaczy PS3 świetną grą jest Sports Champions 2. Używając kontrolera ruchu posiadamy opcję by spróbować sportów różnorakich m.in: boks, narty czy kręgle. Każdy może tworzyć rozgrywki dla dwóch a nawet czterech! Wspaniała opcja na kreatywnie spędzone godziny dla wszystkich przyjaciół i rodziny. Kolejną możliwością dotyczącą PS3 jest Pro Evolution Soccer 2013. Dla miłośników footballu. Grając w tę grę masz możliwość być się jak prawdziwy gracz biegający po boisku wraz z gwiazdami piłki.