Znane mity na temat gier na konsolę PS4

Każdemu człowiekowi naturalnie należy się szacunek, przecież trzeba traktować innych dokładnie jak siebie samego. Jednakowoż gdy słucha się ludzi, którzy mocno negatywnie wypowiadają się o grach, tak jakby w wyluzowanemu człowiekowi praktycznie odzywają się bardzo głęboko ukrywane instynkty! Cóż za beznadziejne rozumowanie – w żadnym razie nie można sądzić, że zwykły gracz robi coś nieodpowiedniego gdy na pewien czas odpali gierkę.

przykładowa gra na PlayStation4

Autor: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com
No bez przesady! Jeszcze nigdy popularne gry akcji na PS4, i to nawet te mocno krwawe nie były podstawowym winowajcą wszelkiego rodzaju masakr w amerykańskich szkołach, itp. Czyli jeśli ktoś twierdzi, iż gry są szkodliwą rozrywką, bardzo się myli. Jakby nie patrzeć wariaci funkcjonowali na tym świecie od dawien dawna, zatem wcale nie jest akurat tak, że gry wyzwalają u ludzi chore instynkty, pragnienia. Owy mit jest chyba najgłupszy.

Następny mit – całkiem często przytaczany. Niby przez kogo? Głównie przez nasze panie! Czyli panie, oczywiście tylko część, myślą, że przykładowo gry fabularne ps4 to strata cennych chwil. Wiadoma sytuacja: gdy gracz spędza wszystkie wolne chwile na grach to w sumie faktycznie wyrządza własnej osobie, ale również otoczeniu bardzo dużą szkodę. Jednak nie zapominajmy tego, że bądź co bądź uzależnienia także są tak stare jak świat. Czyli człowiek, który ma naturalne predyspozycje do bycia uzależnionym i tak się od czegoś zdoła uzależnić.

Należy również docenić takich ludzi, którzy starają się walczyć z mitami dotyczącymi braku atutów intelektualnych – gier. A przecież można na spokojnie wymienić wiele gierek, które cechują się wieloma atutami, na przykład rozwijają nasze myślenie, lecz również zwiększają jakże ważne umiejętności lingwistyczne. Można śmiało powiedzieć, że gry fps ps4 są fantastyczne pod wieloma kwestiami!

Zapewne w owym artykule i tak nie dało rady poruszyć wszystkich mitów, a raczej ich obalić, ale zasadniczo te najistotniejsze – najpowszechniejsze mity zostały jakby nie patrzeć obalone. Zapamiętajmy w takim razie to, że zasadniczo nie ma nic złego w grach na konsolę. Jeśli wyłącznie umiemy do choćby move na PS4 zachować odpowiedni dystans, zdecydowanie nic złego się nie może wydarzyć!